תרומה לקהילה

אחריות חברתית תאגידית

כקבוצה מובילה בתחום השירותים הפיננסיים ושירותי תוכנה, רואה קבוצת HAPPY NUMBERS חשיבות עליונה בתרומה לקהילה ושיפור רווחת חבריה. ערך "הנתינה" הינו נר לרגלי הקבוצה ולכן תומכת במגוון רחב של יוזמות קהילתיות וסיוע למשפחות קשות יום. אנו מאמינים כי הצלחתה של הקבוצה נמדדת גם בהשפעתה ובתרומתה לקהילה.

הקבוצה מעודדת את עובדיה ומאפשרת להם להשתתף בפעילויות למען הקהילה. יוזמה זו באה לידי ביטוי בפרויקט מיוחד "בדרך העולה" אשר כל מטרתו לסייע ולהקנות כלים מתאימים למשפחות המתקשות בניהול חייהם הכלכליים באופן מאוזן ואחראי.

במסגרת פרויקט זה, מקצה הקבוצה את אנשי המקצוע המובילים בשורותיה– כלכלנים, רואי חשבון ועוד אשר באמצעות הידע המקצועי וניסיונם העשיר מסייעים, מייעצים ומכשירים את המשפחות בתחום ההתנהלות הכלכלית.

הקבוצה מקצה מדי חודש שעות ייעוץ וליווי פרו בונו עבור אותן משפחות. הפגישות מתקיימות במטה החברה, שם מנותחת הפעילות הכלכלית של המשפחה ולפיה נקבעת אסטרטגיה רלוונטית, דרכי פעולה וכן יעדים תחומים בזמן בכדי לשפר את מצבם הכלכלי. במסגרת הפרויקט, מתבצע מעקב צמוד על המשפחה וכן בחינת האסטרטגיה והיעדים עד להשגת שיפור וקבלת התנהלות כלכלית נבונה ובריאה.

פרויקט זה מבטא את אמות המידה, ערכי היסוד ורוח הקבוצה עליהם מושתת  פעילותה העסקית של קבוצת HAPPY NUMBERS.   השימוש בידע הרב והניסיון הנצבר הודות לפעילותנו העסקית – מעניקה למשפחות רבות תקווה למציאות חדשה ומאושרת.

אל תפספסו עדכונים חדשיםאל תפספסו עדכונים חדשים

אחרונים שנצפו בפורטל

למעבר לפורטל הפיננסי >>

רוצה פרטים נוספים
על כלכלן לעסקים קטנים?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

גלילה לראש העמוד