תוכנה לניהול עסק

מערכת אחת דינאמית וחדשנית הכוללת בתוכה אינסוף של אפשרויות מתקדמות שעוזרות לך לנהל את העסק בצורה שלא הכרת עד היום

ניהול ספקים ולקוחות

מידע פרטני על כל לקוח שנותן לך יכולת שליטה והתייעלות בעבודה מולו: פרטי התקשרות, בנקים, תנאי תשלום, תיק אישי ועוד.

ניהול קשרי לקוחות – CRM

מערכת שנותנת לך מעקב ושליטה על ידי פירוט המשימות מול כל לקוח, פגישות, תקשורת ב-SMS ומיילים. התממשקות מלאה מול הלקוח.

משימות ותהליכי מכירה

המערכת היא כלי יעיל ומקצועי שמנהל כל צעד בתהליך מכירה מול לקוח, מעקב אחרי כל פגישה או משימה, עד לביצוע מכירה בפועל.

ניהול יומנים

מעקב אחרי תכנון וביצוע משימות בחברה על ידי ניהול יומנים שונים לכל עובד. בסנכרון מלא עם גוגל ומערכות חיצוניות אחרות

מערכת לניהול לידים

המערכת אוספת לידים מכל מקור פרסומי באינטרנט: דפי נחיתה, פייסבוק, גוגל. המערכת מבצעת תהליך טיוב הלידים. ממיינת ומסננת אותם לפי פרמטרים נבחרים.

הפקת חשבוניות באינטרנט

הפקת חשבוניות דיגיטליות באינטרנט, עם שליטה מלאה לעיצוב אישי. נשלחות באישור רשויות המס, ומועברות ללקוח באופן אוטומטי למייל, לווצאפ, בקלות וביעילות.

מעקב אחרי מסמכים

לראשונה: מפסיקים לחפש קשר בין חשבונית לקבלה, או כל מסמך אחר. המערכת יודעת להציג בפניכם בכל רגע נתון כל מסמך שמקושר למסמך בו אתם נמצאים.

סליקת אשראי

אפשרויות סליקה מגוונות ומכל מקום בעולם – בתנאים הטובים ביותר בשוק: ללא התעסקות עם חברות אשראי, ובמקרה הצורך בהתממשקות עם חברות אשראי.

כספת שמירת כרטיס אשראי

שירות טרקניזציה המאפשר לשמור מספרי כרטיסי אשראי תחת תקן אבטחה PCI-DSS לצורך גבייה עתידית ללא כרטיס אשראי.

אתרי מסחר

התממשקות לאתרי מסחר בפלטפורמות שונות לניהול לקוחות, מלאי וסליקת אשראי, בתקן אבטחה מתקדם לפי תקנים בינלאומיים.

דפי מכירה

דפי מכירה לאתרים ללא צורך בסל קניות. יצירת דפים למוצרים נפרדים או לסלי קניות לגביית אשראי, ניהול לקוחות ומלאי בתקני אבטחה הגבוהים ביותר.

ניהול סוכני שטח

הקמת תיקי לקוח, ניהול גבייה ותשלומים לסוכני שטח, תוך מעקב של ביצוע הפעולות במערכת. ביצוע מכירות אונליין ללא כניסת הסוכנים לליבת המערכת.

גבייה בהוראת קבע

התממשקות למרכז סליקה בנקאי, לניהול גבייה בהוראת קבע בנקאית, ניהול חזרות וגבייה חוזרת, מעקב תשלומים והתנהלות מול הלקוח.

ריטיינרים

יכולות בלתי מוגבלות בניהול חשבוניות ריטיינר לתשלומים וחיובים חודשיים קבועים בצורה אוטומטית ומשוכללת לחברות ועסקים.

קופות והפקדות

מעקב אחר קופות תשלומים בכל אמצעי תשלום, מעקב אחר הפקדות בנקאיות לצמצום חסרים או טעויות בניהול כספי העסק.

ניהול הוצאות

המערכת יודעת לנהל בעסק את כל ההוצאות בכל שלב. משלב הזמנת הרכש, מנהלת תעודת משלוח, תשלומי ספק ועוקבת אחרי כל התהליך עד לסיומו.

ניהול הכנסות

מעקב אחרי כל הכנסה משלב תחילת ההתממשקות עם הלקוח עוד לפני שלב חיוב התשלום, תוך ניתוח בהצגת גרפים למצב התשלומים בעסק.

ניהול מלאי ומחסנים

ניהול מלאי החברה לפי סניפים, מחסנים, וקטגוריות שונות של העסק. ניהול אוטומטי בכניסה והוצאה של מלאי וניהול ידני לשינוי והעברת מלאי ממקור אחד לאחר.

מרכזיה וירטואלית

שירותי מרכזייה וירטואלית IP בענן מתקדמים עם יכולות מורחבות משרד מרחוק, ניתוב שיחות, הקלטות, מספרים וירטואליים, ועידה, סינון שיחות, האזנות ועוד.

CALL CENTER

שירותי מוקד טלפוני מתקדמים, דוחות, גרפים, ניהול נציג, ניהול מוקד, ניתוח פעילות אנליטי לשירות הלקוחות, ניהול תורים וקבלת נתונים בזמן אמת.

שליחת SMS מיילים וואטצפ

שליחת מיילים, הודעות SMS , וואטסאפ, מכל מקום במערכת לפי רשימות תפוצה, סינונים וחתכים שונים, הודעות שמורות, תבניות ואפשרויות מתקדמות.

ניהול קבצים וארכיון

מערכת לניהול קבצים, ניהול גרסאות ארכיון, מעקב אחר שינויים, סינונים ומיונים לפי לקוחות, מחלקות, פרויקטים או מיונים חופשיים, אישורים וחתימות על קבצים.

ניהול תהליכים דינאמי

בנו תהליכים בעסק באופן דינאמי, תהליכי מכירה, שיווק, ייצור, ניהול, וכל תהליך לפי הרצונות והניהול שלכם בעסק, תוך קבלת גרפים וניתוח אנליטי לביצועם.

ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים לכל ענף וסוג עסק, פרויקטים מורחבים בהיררכיה מרובה, יכולת ניהול פרויקטים מותאמים אישית – בבניה עצמית תוך אפיון ספציפי לצרכים שלכם.

ניהול ייעודי לסוגי עסקים

מפסיקים להסתרבל עם תוכנות ייעודיות חסרות פיתוח. מערכת חדשנית תיתן לכם לנהל את העסק בכל ענף כפי שאתם צריכים ורוצים באמת – ביעילות גבוהה.

BI ניתוח אנליטי

ניתוח כל פעולה ארגונית או פיננסית בעסק תוך הכרות עם כל תהליך, במערכת אנליטית חדשנית המציגה תמונת מצב רב ממדית לנתוני העסק, שתיתן לכם ניהול מקצועי והגדלת רווחיות.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות, דיווח לרשויות המס, חישובי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, באופן עצמאי מתוך המערכת, על ידי כלי היודע לחשב ולסווג הוצאה והכנסה למקומם הנכון.

מערכת לניהול אישורים ארגוני

יש לכם תהליך של אישור רכש? אישור פרויקט או כל דבר אחר בעסק המצריך פרוטוקול אישור פנימי? הקימו באופן עצמאי אישורים ארגוניים ונהלו אותם כרצונכם.

תיקים אישיים לעובדים, ספקים ולקוחות

תיק אישי טוב ללקוח כדי שנדע את רמת חשיבותו, טוב לעובד כדי שנדע להיות מעודכנים תמיד ביעילותו – או לחילופין בבעיות הנוצרות סביבו. נהלו תיקים אישיים ותהיו מוכנים לשליטה מלאה.

ניהול תזרים מזומנים

כשהמערכת יודעת את הכנסות העסק ואת ההוצאות שלו, ומתעדכנת על בסיס יומי, ניהול תזרים מזומנים הופך לפשוט ונותן כוח שובר שוויון להצלחת שרידות ורווחיות העסק בכל רגע נתון.