ניהול תהליכים ופרוייקטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כתוב את הכותרת כאן

מערכת ניהול תהליכים – ייעודית לעסק שלך

כבעלי עסקים אתם חייבים לדעת בכל רגע נתון מה קורה אצלכם בעסק בכל מחלקה ומחלקה. אחת ממלכודות הדבש שמפילה ברשתה בעלי העסקים, היא המחשבה המוטעית על שליטה מלאה בעסק. רק כאשר תשבו ותנסו לענות על שאלות באשר לנתוני העסק שלכם – תגלו כמה מידע אתם מפספסים או לא שמים לב, וכך חסרה לכם שליטה במערכת של עצמכם.

עסקים מורכבים מתהליכים בכל מחלקה: ייצור, שיווק, מכירות, שירות, ביצוע ועוד. כל התהליכים הם המנוע של העסק, ושם בסופו של דבר יש את הכסף. ישנם בעלי עסקים שזורמים עם התהליכים, ומה שאינם מבינים, כי על מנת לשלוט בעסק – חייבים לנהל תהליכים בצורה נכונה. זהו הבסיס לסידור העסק ולהתנהלותו התקינה!

ניהול תהליכים דינאמי של 'קונטרול נמברס': תשכחו מכל מערכת ייעודית

כיום עסק משתמש בתוכנות לניהול פרויקטים שונות, או קבצי אקסל כאלה ואחרים, איתם אפשר לנהל פרויקטים ספציפיים, כמו למשל ניהול פרויקטים של בניה וכדו', במקביל תוכנות ניהול שוטף של העסק כמו ניהול הכנסות והוצאות, מרכזיה טלפונית, כרטיסי עובדים ועוד. היכן הבעיות? בתוכנות לניהול השוטף אתם צריכים כמה מערכות כדי לתפעל את כל העסק, ובמערכות לניהול פרויקטים, חסרים לכם מדדים רבים להצליח במקסימום שאפשר בעסק.

 

'קונטרול נמברס' מביאה לראשונה לבעלי עסקים כלי ניהול תהליכים דינאמי שלא קיים בכל מערכת אחרת! גולת הכותרת היא יכולת עוצמתית של המערכת: היא מנהלת כל תהליך בכל סוג עסק באופן דינאמי, ונותנת גמישות מלאה לכם בעלי העסקים, לבחור איך לנהל כל תהליך ופרויקט בעסק. היא יודעת לנהל במקביל את כל מרכיבי העסק הארגוניים והפיננסיים, לומדת את נתוני השוק ויודעת תמיד לנתח את העסק, גם מתוך הנתונים הפרטיים וגם מנתוני שוק חיצוניים. ב'קונטרול נמברס' תהליכי העסק מסונכרנים עם כל מרכיביו ומעניקים לכם הצלחה מקסימלית בניהול העסק וברווחיות שלו.

 

מערכת אחת – כל סוגי העסקים!

כמעט כל עסק צריך מערכת ייחודית לניהול התקין והשוטף שלו. ניהול משרד פרסום אינו דומה לניהול משרד נדל"ן או הנהלת חשבונות. כל בעל עסק מחפש מערכת שמתנהלת עם נתונים המועילים לו. מערכת ניהול תהליכים של 'קונטרול נמברס', מביאה לכל סוג עסק תבניות ניהול, ובעיקר מעניקה יכולת לבעל העסק, לתכנן באופן אישי כיצד ינהל בדיוק את העסק עם יכולות רבות ובלתי מוגבלות. המערכת דינאמית, יודעת לעשות כל פעולה לפי מה שאתם תרצו – דבר המייתר שימוש בתוכנות ייעודיות, שבדרך כלל פחות יעילות. 

לראשונה: כלי דיגיטלי להקפצת העסק בלי לעבוד קשה

החלק שבו תהליכים נבנים לפי הרצון והצורך שלכם כבעלי עסקים, הוא יכולת שאינה קיימת בשום מקום אחר מלבד במערכת 'קונטרול נמברס'. לראשונה אתם מקבלים כלי דיגיטלי שיודע לנהל תהליכים בצורה ויזואלית, חופשית, פשוטה וחכמה, עם שלל אפשרויות מדהימות. מדובר במערכת כלים מקצועיים שתקפיץ את ניהול העסק והמעקב אחריו בעשרת מונים.

לסיכום:
מערכת ניהול תהליכים של קונטרול נמברס נותנת לכם שלושה דברים עיקריים:

01.

ניהול תהליכים ספציפיים דינאמיים לפי צרכי העסק.

02.

ניהול פרויקטים גמישים בכל ענף וכל צורך.

03.

כלי לניהול ייעודי של כל ענף בעסקים.

בכל השלושה הללו, הסנכרון עם יתר נתוני העסק – מביא תוצאות שלא קיימות היום בשוק.

ההצלחה הייחודית של 'קונטרול נמברס':
פתרונות מדויקים שפותחו מתוך הכרת הצורך

מאחורי מערכת 'קונטרול נמברס' הבינלאומית, עומדים צוות הכלכלנים ומנהלי הכספים של קבוצת 'הפי נמברס', המתמחה בניהול ארגוני ופיננסי לעסקים. קבוצת 'הפי נמברס' היחידה שזיהתה את הצורך הטכנולוגי להצלחת עסקים. מתוך צורך אמתי בשטח, פותחה 'קונטרול נמברס' – מערכת ייחודית חדשנית בעולם ששולטת על כל מה שקורה בעסק שלכם 24 שעות ביממה.

שליטה בעסק מכל מקום ותראו מה אתם מרוויחים

נגן וידאו

אל תפספסו עדכונים חדשיםאל תפספסו עדכונים חדשים

אחרונים שנצפו בפורטל

למעבר לפורטל הפיננסי >>

רוצה פרטים נוספים
על קונטרול נמברס?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

גלילה לראש העמוד