הלוואות לעסקים

במהלך חייו של כל עסק נוצר לעתים הצורך בלקיחת הלוואה, הן בשביל רכישת ציוד לטובת העסק, הזמנת מלאי ואפילו רק בשביל לסדר את תזרים המזומנים. הליך זה מלווה בדרך כלל בחששות כבדים שמא ההלוואה רק מכניסה את העסק לבור גדול יותר. כאשר אנו מתכננים את ההלוואה בצורה הטובה ביותר עם כלכלן שמבין טוב את העסק שלנו, נוכל לקחת את ההלוואה בראש שקט.

הפי נמברס מעניקה שירות הלוואות יעיל לעסקים: הכלכלנים המקצועיים של קבוצת הפי נמברס מלווים אתכם לכל אורך תהליך קבלת ההלוואה. הם בוחנים את אופי העסק, בונים תוכנית עסקית מותאמת, ומתכננים מסלול אישי שמתאים לעסק ולתנאי היכולת שלכם.

קרן בערבות מדינה

הקרן מסייעת לבעלי עסקים על ידי העמדת ערבות מדינה לבנקים עבור בעלי עסקים – לצורך 3 מטרות עיקריות: הקמת עסק חדש, סגירת פערי תזרים, פיתוח והשקעה בעסק קיים.

תנאים בסיסיים: עסקים חדשים, או כאלו שמחזור השנתי שלהם הוא עד כ- 6.25 מיליון ₪, עד כ- 500,000 ₪. עסקים אשר מחזורם השנתי עולה על 6.25 מיליון ₪ ועד ל 100 מיליון ₪ – עד 8% מהמחזור השנתי האחרון.

הלוואה ללא ריבית

כן, יש דבר כזה. קרנות פילנטרופיות שהוקמו בשנים האחרונות במטרה לעודד יזמות ועסקים חדשים בישראל, מעמידות הלוואות עד כ- 240,000 ₪ בהחזרים נוחים ללא ריבית. קרן נתן, והקרן הישראלית להלוואות ללא ריבית – IFLA  הינן מהקרנות הבולטות כיום בשוק העסקים. היכרות עם תהליכי הבקשה ואופן ההגשה בצורה מקצועית, מביאים אותנו לאחוזי הצלחה גבוהים.

מימון ממוסדיים

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מגוון מוסדות פיננסיים. ביניהם:

  • 'מימון ישיר לעסקים' – הקרן מעניקה הלוואות לעוסקים מורשים, חברות בע"מ או שותפויות. האשראי מהקרן הינו חוץ בנקאי, ואינו משפיע על מסגרת האשראי בבנק. הקרן מאפשרת פריסת תשלומים של עד 60 חודשים (5 שנים).
  • 'קרן פועלים לעסקים' בשיתוף חברת 'כלל' לביטוח, מעניקים הלוואות לעסקים קטנים. הקרן מתמקדת בעיקר בעסקים חדשים וכאלו שהם לצרכי הון חוזר, או לפרויקטים חדשים בעסקים קיימים. הקרן מעמידה אשראי של עד 500,000 ₪ או עד כ- 10% ממחזור ההכנסות השנתי.
  • ב'קרן פועלים' החזרי ההלוואה יהיו עד 72 תשלומים, עם אפשרות לקבל תקופת גרייס של שנה.

הלוואה רק עם כלכלן – יודעים מה הסיבה?

נגן וידאו

אל תפספסו עדכונים חדשיםאל תפספסו עדכונים חדשים

אחרונים שנצפו בפורטל

למעבר לפורטל הפיננסי >>

רוצה פרטים נוספים
על כלכלן לעסקים קטנים?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

גלילה לראש העמוד