הנהלת חשבונות

העסק שלכם מתממשק באופן שוטף עם רשויות המס ומוסדות ממשלתיים כאלו ואחרים: מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, רשם החברות, העמותות וההקדשות, מכס ומשרדים אחרים. התממשקות זו הינה חשובה ואף קריטית לפעילות התקינה והרווחית של העסק.

מדוע התממשקות זו כה חיונית לפעילות התקינה והרווחית של העסק?

רשויות המס זה תחום מורכב. תחום שמצד אחד יכול להיות מאוד פשוט אך גם מאוד מורכב. כל פעילות מול רשות כלשהי משמעותית. טומנת בחובה תוצאה כלכלית: כמה מס תשלם, כיצד תשלם, אלו הטבות יהיו לך? ישנה פעילות עסקית שאם תעשה בדרך אחת תשלם מיסים מסוימים, ולמרבה הפלא יש דרך שונה שיכולה לחסוך לכם בעלויות מס. שתי הדרכים חוקיות. צריכים רק ידע, הבנה בחוקים וניסיון להכיר את הדרכים.

מעבר לפעילות תקינה לצורך תשלומים שונים או מניעת חיובים מיותרים במשרדים ממשלתיים, כגון רשם החברות, ההקדשות וכד', ישנו צורך בידע הבירוקרטי של התהליכים. כל תהליך בעסק או בחברה דורש אישורים, עמידה בתקנים, וכד'. כאשר בסבך הבירוקרטיה ניתן יהיה לעשותם באופן פחות יעיל מול המשרדים השונים, וניתן על ידי ניסיון, ידע בתחום ומקצועיות, לעשותם באופן יעיל, מהיר, ולחסוך כסף רב.

בהפי נמברס מחכה לכם צוות של מנהלי חשבונות, יועצי מס, רואי חשבון וכלכלנים, בעלי ניסיון עשיר בהבנת תהליכים והתנהלות מול כל רשות המתממשקת עם העסק. צוות מקצועי אשר מכיר בנדבכי המסים, בחוקים, באפשרויות ובדרכים למצות ולנצל את מלוא הטבות המס העומדות לרשותכם.

מהם השירותים שאנו מעניקים לכם במחלקת הנהלת חשבונות וביקורת?

01.

02.

03.

04.

05.

הקמת חברות, עמותות וחל"צ

פתיחת תיקים ברשויות המס

הנהלת חשבונות שוטפת

דו"חות ניתוח הפעילות להנהלת החברה

חשבות שכר

06.

07.

08.

09.

10.

ביקורת שנתית - עריכת דו"חות אישיים וכספיים

ייצוג מול רשויות המס

דיו-דיליג'נס

מיסוי חברות ואישי

הצהרות הון

ברור לנו כי חברות גדולות מצליחות יותר בניהול החשבונות ובביקורת, לא משום שיש להן מחזור עסקאות גדול – אלא משום שיש להן ניהול חשבונות וביקורת צמודים המעניקים להן תכנון מס מקסימלי ותכנון פעילות בירוקרטית מקצועי.

לעסק שלכם מגיע אנשים מקצוענים שאכפת להם מכם ומהמטרה שלכם. שינווטו, ינהלו ויפעילו חשיבה פיננסית נכונה על כל מהלך, וינצלו כל הטבת מס המגיעה לכם. כן, אנחנו רוצים שניהול החשבונות והביקורת שלכם תהיה הפי נמברס.

העסק עובד ואין כסף בסוף החודש?

נגן וידאו

אל תפספסו עדכונים חדשיםאל תפספסו עדכונים חדשים

אחרונים שנצפו בפורטל

למעבר לפורטל הפיננסי >>

רוצה פרטים נוספים
על כלכלן לעסקים קטנים?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

גלילה לראש העמוד